Gruplama prensibi özet bilgi

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:49:19
Hakan Çamoğlu
Hakan Çamoğlu
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Eğitim Detayı

İyi bir tasarım yapmak için bilmeniz gereken 4 temel prensip bu eğitim setinde anlatılmıştır. 4 temel prensip olan; gruplama, hizalama, yineleme ve zıtlık ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Prensiplerin temellerini, nerelerde kullanılacağını, nelere dikkat edileceğini ve yapılan örnekleri inceledikten sonra, sizlerde tasarımları farklı bir gözle yorumlayabilir ve iyi tasarımlar yapabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Temel, Tasarım, Kuralları:, 4, Temel, Prensip, Gruplama, prensibi, özet, bilgi bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip eğitim setinde yer alan Gruplama prensibi özet bilgi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Teorik Hakan Çamoğlu

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Eğitim İçeriği

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Hakkında Sorulan Sorular

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.