Toplantı yeri ve zamanı ve duyurulması

Toplantı Yönetimi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:26:57
Tayfun Türkalp
Tayfun Türkalp
Eğitim Danışmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Toplantı Yönetimi Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere toplantı yönetimin önemini ve toplantı yönetiminde neler yapmanız gerektiği anlatılmıştır. Biliyorsunuz bazı insanlar toplantı yapmakta cok başarılıdır, bazıları ise çok kötü toplantı yapmakla ünlüdür. En etkili toplantı en kısa olandır değimi çok doğrudur. Bazı şirketlerde sürekli toplantı yapan ve toplantıya vakit ayırmaktan müşterilere vatik ayıramayan yöneticiler ve çalışanlar vardır. Öte yandan bana başarısız bir organizasyon yada grup gösterin bende size hiç yönetim toplantısı yapmayan yada toplantıları yönetmekte yetersiz kalan bir lider vereyim. Yani açıkcası toplatı yapmak liderlik işi. Bu eğitimde size etkili toplantılar yapmak için basit teknikler sunacağız. Eğer bu teknikleri uygularsanız, bu eğitim sonunda toplantı sihirbazı olabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Toplantı, Yönetimi, Toplantı, yeri, ve, zamanı, ve, duyurulması bu eğitimde yer alan konulardır. Toplantı Yönetimi eğitim setinde yer alan Toplantı yeri ve zamanı ve duyurulması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Tayfun Türkalp

Toplantı Yönetimi Eğitim İçeriği

Toplantı Yönetimi Hakkında Sorulan Sorular

Toplantı Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.