Player settings - PC, MAC, Linux standalone 2

Unity ile Platform Çıktısı Almak Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:57:53
Çağlayan Karagözler
Çağlayan Karagözler
Eğitmen ve Oyun Geliştirici
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Unity ile Platform Çıktısı Almak Eğitim Detayı

Bu eğitimin setinde, Build Settings, Quality Settings ve platform çıktıları hakkında detaylar bilgiler anlatılmıştır. Pc, Mac ve Linux için kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, platformunuza istediğiniz gibi çıktı alabilir, oyununuzun kalite ayarları ile oynayabilir ve player settings kullanımına hakim olabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, ile, Platform, Çıktısı, Almak, Player, settings, -, PC, MAC, Linux, standalone, 2 bu eğitimde yer alan konulardır. Unity ile Platform Çıktısı Almak eğitim setinde yer alan Player settings - PC, MAC, Linux standalone 2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Unity 3D Çağlayan Karagözler

Unity ile Platform Çıktısı Almak Eğitim İçeriği

Unity ile Platform Çıktısı Almak Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Platform Çıktısı Almak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.