Arkaplan (background) değişikliği

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Video Eğitim Seti

02:10:33
Hakan Çamoğlu
Hakan Çamoğlu
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Eğitim Detayı

İnternet'in yaygın olarak kullanıldığı günümüzde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS) olan Wordpress ile başlangıçtan ileri düzeye kadar bilgi sahibi olabileceğiniz bu set ile bir çok web projesinin altından rahatlıkla kalkabilirsiniz. Üstelik özel tasarımlarınızı Wordpress'e uyarlayarak kurumsal çözümler üretmeniz bile mümkün.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress, ile, Dinamik, Siteler, Oluşturmak, Arkaplan, (background), değişikliği bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak eğitim setinde yer alan Arkaplan (background) değişikliği video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım WordPress Hakan Çamoğlu

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Eğitim İçeriği

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.