Site haritasının oluşturulması

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:29:09
Ali Arslan
Ali Arslan
WordPress Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde WordPress sitelerinizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz temel WordPress eklentilerinden bahsedilmektedir. Temel WordPress eklentilerinin kurulum, güncelleme ve detaylı olarak yapılandırma işlemlerinin anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde WordPress siteleriniz artık daha güçlü, daha hızlı ve daha güvenli.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress'i, Eklentilerle, Güçlendirmek, Site, haritasının, oluşturulması bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek eğitim setinde yer alan Site haritasının oluşturulması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım WordPress Ali Arslan

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim İçeriği

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Hakkında Sorulan Sorular

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.