İnovasyon yapmanın yolu

Yaratıcılık ve İnovasyon Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.741 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:15:23
Salih Keskin
Salih Keskin
İnovasyon Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Yaratıcılık ve İnovasyon Eğitim Detayı

Bu eğitimin içeriğinde; Nasıl yaratıcı olunur? Yaratıcı olmanın yolları nelerdir? Yaratıcı olmayan insanların neden olmadığını göreceğiz. Gelecek 5 yılın meslekleri nelerdir? Trend işler nelerdir? 5 yıl içinde hangi departmanlar popüler olacak? Hangi sektörler yok olacak? Yaratıcı olan insanların avantajlarına bakacağız. Nasıl yaptıklarına bakacağız. İş yerlerinde, dışarıda ve evinde yaratıcı olan insanların nasıl yaratıcı olduklarının yollarını göreceğiz. Yeni işe giren girişimcilerin hangi standartlarda hangi farklılıklarla işe girerlerse ayakta kalabileceklerinin bu anlamdaki biz iz düşümlerini, parametreleri size vereceğim.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Yaratıcılık, ve, İnovasyon, İnovasyon, yapmanın, yolu bu eğitimde yer alan konulardır. Yaratıcılık ve İnovasyon eğitim setinde yer alan İnovasyon yapmanın yolu video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mesleki Gelişim Teorik Salih Keskin

Yaratıcılık ve İnovasyon Eğitim İçeriği

Yaratıcılık ve İnovasyon Hakkında Sorulan Sorular

Yaratıcılık ve İnovasyon eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.