Kişisel gelişim neden gereklidir?

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
00:14:46
Ayşe Burcu Eren Önen
Ayşe Burcu Eren Önen
Kişisel Gelişim Profesyoneli
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Eğitim Detayı

Kişisel gelişim, kişinin kendi gelişiminin, kendi öz farkındalığının farkına varması için, kişisel gelişim profesyonellerinin ismini koyduğu bir terimdir. Kişisel gelişimin birinci alanı koçluk alanıdır. Koçluk yaparak kişinin kendi öz farkındalığının farkına varması sağlanır. Ardından ihtiyaç duyulursa kişisel gelişimin ikinci alanı NLP olmaktadır. NLP'de kişinin öz farkındalığının bilinç dışı düzeyinde farkına varması ve bu farkındalığı kendisinin yaşatması öğretilir. Bir sonraki aşama ise kuantum boyutudur. Kuantum boyutunda, kişinin öz farkındalığının bilinç, bilinç dışı, bilinçaltı ve enerji boyutlarında fark etmesi sağlanır.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Yeni, Başlayanlar, İçin, Kişisel, Gelişim, Kişisel, gelişim, neden, gereklidir? bu eğitimde yer alan konulardır. Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim eğitim setinde yer alan Kişisel gelişim neden gereklidir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Ayşe Burcu Eren Önen

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Eğitim İçeriği

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Hakkında Sorulan Sorular

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.