Youtube üzerinde video düzenlemeleri yapmak

Youtube Kullanım Rehberi Video Eğitim Seti

Eğitime devam etmek ve 9.751 video eğitimi
seyretmek için; hemen üye ol.

  ÜYE OL  
01:25:18
Murat Karakaş
Murat Karakaş
Sosyal Medya Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Eğitimi Paylaş:

Youtube Kullanım Rehberi Eğitim Detayı

Youtube’un tüm önemli detaylarını bu eğitim setiyle öğrenebilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, yeni bir Youtube hesabı oluşturmak, hesap ayarlarını yapmak, video aramak ve izlemek, videolar yayınlamak, videolarla etkileşim sağlamak, videolarla ilgili detaylı ayarlar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Youtube platformunu çok daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Youtube, Kullanım, Rehberi, Youtube, üzerinde, video, düzenlemeleri, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Youtube Kullanım Rehberi eğitim setinde yer alan Youtube üzerinde video düzenlemeleri yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Youtube Murat Karakaş

Youtube Kullanım Rehberi Eğitim İçeriği

Youtube Kullanım Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Youtube Kullanım Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.