İngilizce Kelime Ezberleme

İngilizce kelimeler öğrenmek, Vidobu English kelime öğrenme sistemi ile artık çok kolay. Vidobu English kelime kartları, öğrenme süreci içerisinde bilmeniz gereken tüm kelimeleri size öğreterek kelime bilginizi üst düzeye çıkartmanızı sağlar.

İngilizce Kelimeler

İngilizce kelime ezberleme, ingilizce öğrenmenin en önemli ve en çok aranan yöntemlerinden birisidir. Vidobu English uzmanları, kelime ezberleme yöntemlerini analiz ederek en doğru öğrenme yöntemini sizler için geliştirdi.

Kelime kartları ile her bir kelimenin okunuşu, görsel ifadesi ve örnek cümle kalıpları ile kelimeleri öğrenmenizi kolaylaştırır. Her ünite içerisinde farklı kelimeleri size ezberleterek, öğrenme süreci içerisinde size bilmeniz gereken tüm kelimleri de öğretir.

İngilizce Kelime Ezberleme
İngilizce Kelimeler

Kelime Ezberleme Teknikleri

İngilizce kelime ezberleme, ingilizce öğreniminde öğrencilerin belki de en çok zorlandığı bölümdür. Gramer derslerinde başarı gösteren bir çok öğrenci iyi bir dilbilgisine sahip olmasına rağmen yinede İngilizceyi istediği gibi konuşamamaktadır. Çünkü ingilizce öğrenmek için gramer ile birlikte yabancı dile ait hedef kelimeleri ezberlemek de büyük bir zorunluluktur.

İngilizce kelimeleri ezberlemek için Vidobu English sisteminde kullanılan yöntemler; kelimeleri görselleştirmek, örnek cümleler içerisinde kullanmak, sesini anlamlandırmak ve ingilizce olarak düşünmenizi sağlamaktır.

Hemen ücretsiz üye ol, English Premium'u denemeye başla!

HEMEN BAŞLA