İngilizce Öğrenme Teknikleri

Vidobu English Premium ingilizce kelime öğrenme teknikleri konusunda uzman öğreticiler tarafından geliştirlen bir sistem kullanmaktadır. Etkili ingilizce öğrenme teknikleri ile çok daha etkili bir öğrenmeye deneyimine hazır olun.

Pratik ve Kolay İngilizce Öğrenme

Vidobu English Premium ile baştan sona ingilizce eğitimini online olarak alabilirsiniz. Tüm yetenekleri (okuma, dinleme, konuşma, yazma, gramer ve kelime bilgisi) geliştiren özel sistemiyle gerçekten konuşulan ingilizceyi öğrenmek artık çok kolay!

Uzman eğitmen kadrosu tarafından özel olarak hazırlanan 400+ video içerik ve 8.000+ alıştırma ile ingilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sen de hemen Vidobu English Premium sistemine üye olarak ingilizce öğrenmeye başlayabilir ve kendinle yarışarak çok kısa zamanda ingilizce konuşmaya başlayabilirsin.

İçerik
Videolar 400+
Alıştırmalar 8.000+
Oyunlaştırma
Yetenekler
Okuma
Dinleme
Konuşma
Yazma
Gramer
Kelime Bilgisi
İngilizce Alıştırmalar

8.000+ Alıştırma

Kalıcı olarak öğrenmek ve öğrenmeyi zevkli hale getirmek için özel olarak tasarlanmış alıştırmalar ile öğrenmek artık çok kolay! 50 farklı türde uzmanlar tarafından hazırlanmış 8.000'den fazla alıştırma ile öğrenin keyfini çıkartın.

Oyunlaştırma ile İngilizce Öğren

Öğrenme aşamasında alıştırmalara verdiğin doğru cevaplar ve konuları bitirerek topladığın puanlar ile belirli aşamalara ulaştığında madalyalar kazanırsın. Kazandığın bu madalyalar ile öğrenmek çok daha zevkli olacak.

Oyunlaştırma sayesinde hem ingilizce öğrenmek çok daha zevkli olacak, hem de sürekli olarak kendinle yarışacaksın.

İngilizce madalyalar

Hemen ücretsiz üye ol, English Premium'u denemeye başla!

HEMEN BAŞLA