16 Yaratıcı teknik ile ilgili yabancı ve türkçe kaynakları belirtebilir misiniz?
Halil
Yerli kaynak olarak benim ilk kitabım olan "İnovasyon Nasıl Yapılır" da bulabilirsiniz.
Salih

Puanla:

Cevapla

00:14:48
Salih Keskin
Salih Keskin
İnovasyon Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

İş Dünyasında ve Özel İlişkilerde Yaratıcı Nasıl Olunur? Eğitim Detayı

İş dünyasında ve özel ilişkilerde yaratıcılığın önemi nedir?, dünyada yaratıcılık hangi aşamalardan geçer? Bu eğitim seti içiresinde göreceğiniz konulardan bazılarıdır. Biz yaratıcı olmanın yöntemlerini 16 yaratıcı teknik neler? İnovatif olmanın yolları neler? Yaratıcı olanlar ve olmayanlar arasındaki farklar? İş dünyasında yaratıcı olmanın avantajları neler? konularını bu eğitim setinde işledik. Dünya iş piyasaları içindeki aktörler figürler nereye doğru gidiyor.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. İş Dünyasında ve Özel İlişkilerde Yaratıcı Nasıl Olunur? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kişisel Gelişim Teorik Salih Keskin

İş Dünyasında ve Özel İlişkilerde Yaratıcı Nasıl Olunur? Eğitim İçeriği

İş Dünyasında ve Özel İlişkilerde Yaratıcı Nasıl Olunur? Hakkında Sorulan Sorular

İş Dünyasında ve Özel İlişkilerde Yaratıcı Nasıl Olunur? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.