3D bina modellemek için hangi eğitimi izlemeliyim?

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi

Bu videodan sonra hangi videoyu önerirsiniz ve ben bina modellemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.
Ali
Merhaba,

Başlangıç Rehberi eğitim setinden sonra, modelleyeceğiniz binanın CAD projesi varsa "3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri" seti ile devam edebilirsiniz. Eğer bina projesi yoksa "AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi" ile binanızın projesini çizebilirsiniz.

Bina modelini sadece 3ds Max ile yapmak istiyorsanız üç boyuta kaldırma yöntemleri, birleşik nesneler, mimari hazır nesneler eğitim setleri ile devam edebilirsiniz.

İyi öğrenmeler.
Metin

Puanla:

Cevapla

01:24:59
Metin Yılmaz
Metin Yılmaz
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile dünyanın en yaygın olarak kullandığı, üç boyutlu modeleme, görselleştirme ve animasyon programı Autodesk 3dsmax ile üç boyutlu bir obje nasıl oluşturulur, oluşturulan bu objenin özellikleri nasıl değiştirilir, hazırlanan bu çalışma nasıl kaydedilir gibi sorularınızın yanıtını bu eğitim setinde bulacaksınız. Arayüz özellikleri, viewport kontrolleri, sahne özellikleri, sıklıkla kullanılan 3dsmax araçlarının kullanımı, objelerin konumlandırma özellikleri, kopyalama işlemleri gibi konuların nasıl yapıldığını örnek dosyalar ile öğreneceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon 3ds Max Metin Yılmaz

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.