Android Studio ile FTP bağlantısı, download ve upload işlemi nasıl yapılır?

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak

Selemlar;
Android Studio ile FTP bağlantısı, download ve upload işlemi nasıl yapılır anlatabilir misiniz lütfen.
Adem
Cevapla

00:39:52
Mehmet Canker
Mehmet Canker
Yazılım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde bir mobil uygulamanın olmazsa olmazı verilere erişim, eriştiğimiz verileri kullanmak ve saklamak ile ilgili detaylar anlatılmıştır. Eğitim boyunca bir Android uygulamasının sunucuya nasıl bağlanıp günümüzün en popüler istemci kütüphanelerinden Retrofit ile birlikte verilerin kullanılmasını ve kaydedilmesi hakkında detayları bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde mobil uygulamanızı REST servislerle haberleştirip, sonra kullanmak üzere istediğiniz verileri saklayabileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama Android Studio Mehmet Canker

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Eğitim İçeriği

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.