Bokeh ve Overlays kullanımı

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi

bokeh ve overlays kullanimi ile ilgili egitici videolar da hazirlar misiniz ?
Goncagul
Merhaba Goncagül Hanım,

Şu anda eğitmenimizin planladığı eğitimleri arasında istediğiniz eğitim içeriği yer almamaktadır. Ancak üyelerimizden gelen talepler bizim için oldukça değerlidir. Bu yüzden isteğiniz eğitmenimize iletilmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.
Vidobu

Puanla:

Cevapla

00:56:32
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, en popüler fotoğraf inceleme ve düzenleme programlarından biri olan Adobe Lightroom 4 programının temelleri anlatılmıştır. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde bilgisayara aktarmak, onlarca fotoğraf arasından kolayca seçim yapmak, fotoğraf üzerinde temel düzenleme ve rötuş işlemleri yapmak gibi konuları bu eğitim setini izleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom 4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Lightroom Ogün Demir

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.