Cinema R17 de configure menüsünde back kısmı transparanlık sorunu?

Cinema 4D ile Modelleme

Sayın Hocam,
Cinema R17 de configure menüsünde back kısmına resim eklediğimde aşağıdaki Transparan ve Alpha ayarlarını yapacağım yerler bir türlü aktif olmuyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi çalışmalar dilerim.
Türkiye adalet
Cevapla

01:28:02
Deha Etabek
Deha Etabek
CG Artist
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Cinema 4D ile Modelleme Eğitim Detayı

R15 sürümü ile birlikte modelleme araçlarını güncelleyen Cinema 4D kullanıcılarına esnek bir çalışma ortamı sunuyor. Bu eğitim setinde Cinema 4D'de Extrude, Bevel ve Subdivision Surface gibi temel modelleme araçlarını kullanarak bir tabletin nasıl modellendiği anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde kendi modellerinizi oluşturup, render alabilir duruma gelebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D ile Modelleme eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3D Modelleme ve Animasyon Cinema 4D Deha Etabek

Cinema 4D ile Modelleme Eğitim İçeriği

Cinema 4D ile Modelleme Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Modelleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.