Çok Sayfalı WordPress Sitesi Nasıl Yapılır?

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu

Benim sitem çok sayfalı yani üst menüde çok sayfa var ve hepsi ayrı ayrı tasarlandı fakat bu sayfaları tek tek wordpress'e entegre edemedim. Üst menüde Ana Sayfa ve Örnek Sayfa oluştu fakat ben bunu çoğaltıp tüm menüyü doldurmak istiyorum?
Alper
Cevapla

00:46:03
Ali Arslan
Ali Arslan
WordPress Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde CSS ve HTML formatında hazırlanmış olan sitenin WordPress entegrasyon işlemini gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda işlevsel WordPress temaları oluşturmak için ipuçlarına da bu eğitim setinde yer verilmiştir. Bu eğitim seti sayesinde hayalinizdeki WordPress sitelerini oluşturmak artık çok kolay!

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım WordPress Ali Arslan

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Eğitim İçeriği

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Hakkında Sorulan Sorular

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.