Corel Draw içinde eğitim vidiolarınız varmı

Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri

Zuhal hanım merhaba
Tekstil teknik çizimleri yapmak için Illustrator,mı yoksa, Corel Draw tavsiye edersiniz.
Corel Draw içinde eğitim vidiolarınız varmı
Kadir
Cevapla

01:39:03
Zühal Avdan Karakoç
Zühal Avdan Karakoç
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde tekstil dünyasında kullanılan teknik çizimler ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; dikiş ve nakış çizgileri özel fırçalarla işlerimizi kolaylaştıracak şekilde nasıl oluşturulur, model oluştururken dikkat edilmesi gereken ayrıntılarla birlikte anlatılmıştır. Bu eğitim seti öncesinde Illlustrator ile vektörel çizim teknikleri eğitim setini seyrederek çizim konusundaki teknik özelliklere hakim olmanızı tavsiye ederiz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator ile tesktil teknik çizimlerini rahatlıkla yapabilecek seviyeye geleceksinz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Zühal Avdan Karakoç

Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri Eğitim İçeriği

Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Tekstil Teknik Çizimleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.