CSS Konumlandırma Problemi

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi

Merhaba Wordpress Hakan Çamoğlu tasarımından buraya geldim (izledikten sonra)
Bi sorunum var temamı yapıyor herşeyi hallediyorum. ama konumlandırma yaptıktan bi kaç ikonu sitem sola yaslı şekilde duruyor bunu bi türlü yapamadım. headera uzunluk girmedim, header innerı 960 px girdim. bu seferde site yana genişliyor. header'a px girincede site sola yaslı duruyor :) nasıl çözebiliriz ?
Mustafa Can
DIV ortalamak için yapılması gereken margin-left: auto; ve margin-right: auto; olarak ayarlamaktır.
Hakan

Puanla:

Cevapla

02:11:22
Sinan İşler
Sinan İşler
Web Tasarım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde CSS’e başlarken bilinmesi gereken temeller anlatılmıştır. CSS nedir, CSS nasıl kodlanır, CSS sayfaya nasıl eklenir, CSS’in hangi özellikleri vardır, bu özellikler nasıl yazılır ve hangi değerler atanır gibi tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Aylar ve yıllar sonra tekrar dönüp CSS kodlarınızı okurken kafanızın karışmamasını nasıl sağlarsınız gibi bazı tecrübeleri de bu eğitimde bulabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım HTML ve CSS Sinan İşler

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.