Facebook reklam sistemine genel bakış

Facebook Reklamcılığının Temelleri

Bu videonuz yanlış montaj olduğu için arada çok boşluk var... kontrol eder misiniz?
Bülent

Merhaba Bülent Bey,Yaptığımız kontrollerde bahsetmiş olduğunuz Facebook reklam sistemine genel bakış video'sunda bir sorun gözükmemektedir. Kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısından kaynaklanan bir sorun olabilir, farklı bir tarayıcı kullanarak video'yu izleyebilirsiniz.Teşekkürler.

Vidobu

Puanla:

Cevapla

00:44:37
Murat Karakaş
Murat Karakaş
Sosyal Medya Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Facebook Reklamcılığının Temelleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Facebook’un özellikle reklam veren kullanıcılar için fırsatlar sunan reklam sistemine ait tüm temel detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, Facebook reklam sisteminde bulunan reklam modelleri, gösterim türleri, reklam gösterimlerinde kullanılan alanlar, reklam ücretlendirme çeşitleri ve bütçelendirme tercihleri hakkındaki tüm önemli detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra Facebook reklamlarının kullanım alanlarını daha detaylı olarak öğrenecek ve çalışmalarınızda bu platformu çok daha etkin şekilde kullanabileceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Facebook Reklamcılığının Temelleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Facebook Murat Karakaş

Facebook Reklamcılığının Temelleri Eğitim İçeriği

Facebook Reklamcılığının Temelleri Hakkında Sorulan Sorular

Facebook Reklamcılığının Temelleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.