Hazır WordPress temaları örnek içerik ile nasıl kurabiliriz?

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak

Ücretsiz temaların bir çoğunda görseller ve tasarım şekli temayı kurduktan sonra çok farklı görünmekte, Seçtiğimiz temayı örnek içeriklerle nasıl kurabiliriz. Örneğin Wp photofly3 teması.
Uğur
Uğur Bey,
Kullanılan temaların tamamı farklı kullanıcılar tarafından yapıldığı için bunun bir standartı yoktur. Kullanıcı kendi tarzında yaptığı için, genellikle kullandığınız temanın bir help dosyası mutlaka vardır. Bu help dosyasındaki adımları izleyerek temayı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
Hakan

Puanla:

Cevapla

02:10:33
Hakan Çamoğlu
Hakan Çamoğlu
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Eğitim Detayı

İnternet'in yaygın olarak kullanıldığı günümüzde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS) olan Wordpress ile başlangıçtan ileri düzeye kadar bilgi sahibi olabileceğiniz bu set ile bir çok web projesinin altından rahatlıkla kalkabilirsiniz. Üstelik özel tasarımlarınızı Wordpress'e uyarlayarak kurumsal çözümler üretmeniz bile mümkün.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım WordPress Hakan Çamoğlu

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Eğitim İçeriği

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.