Keyword Planner'ı Kullanamıyorum

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Merhaba,
Google adwords keyword plannerı kullanamıyorum. Kampanya seçme ve ödeme seçenekleri gelmekte. Bu adımlar skip
edilemiyor. Video da bahsedilen keyword arama ekranına nasıl ulaşabilirim.

Teşekkürler
Zeynep

Bir Google hesabına sahip olmak yeterli. Google hesabı ile Google Adwords'e giriş yaptıktan sonra, Araçlar menüsünden Anahtar Kelime Planlayıcı (Keyword Planner) seçimi yapmanız yeterli.

Hakan

Puanla:

Merhaba,
Mevcut Google hesabımdan bahsedilen sayfa yerine direk kampanya sayfası çıkıyordu. Yeni bir hesap açıp tekrar denedim. Şu an sorun yok teşekkürler. İyi çalışmalar.
Zeynep

Puanla:

Cevapla

00:57:01
Hakan Çamoğlu
Hakan Çamoğlu
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eğitim Detayı

Hazırladığınız web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ister misiniz? Bu eğitim setinde yer alan bilgiler sayesinde web sitelerinizi arama motorlarına uyumlu hale getirebilir ve siteleriniz için en doğru optimizasyonu yaparak, hazırladığınız sitelerin diğer web sitelerinden önde olmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım SEO Hakan Çamoğlu

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eğitim İçeriği

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hakkında Sorulan Sorular

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.