Benin bilgisayarımda köşeleri yuvarlayabilmem için her hangi bir tutamaç çıkmıyor.
Neden çıkmıyor olabilir
Kadir

Merhaba Kadir Bey,Kullandığınız versiyon hangisi? Canlı köşeler(live corners) özelliği Ocak 2014'de Illustrator CC (17.1) güncellemesi ile geldi. Kullandığınız versiyon önceki dönemlere ait ise sizin programda bu özellik bulunmamaktadır. Teşekkürler

Ogün

Puanla:

Cevapla

01:03:48
Ogün Demir
Ogün Demir
Adobe Certified Expert
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Illustrator ile Desen (Pattern) Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator programı yardımı ile oluşturduğumuz nesneleri desen olarak kaydedip neler yapılıcağı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, nesnelerin oluşturulması, nesnelerde renk kullanımı, nesnelerde düzenleme yapmak, oluşturduğumuz nesneleri desen olarak nasıl kaydedileceği ile ilgili detaylardan bahsettim. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator programı yardımı ile desenler oluşturup yaratıcı işler yapabilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Desen (Pattern) Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tasarım Illustrator Ogün Demir

Illustrator ile Desen (Pattern) Oluşturmak Eğitim İçeriği

Illustrator ile Desen (Pattern) Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Desen (Pattern) Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.