Merhaba,
Kartviziti baskıya göndermek istediğimizde, baskı pdf'i alırken kros çizgilerini otomatik olarak verdiğimizden dolayı yine de çalışma içerisinde kros çizgisi belirlemeye gerek var mı? Bir de montajlama işleminde kros çizgilerini kendiniz çizerek verdiniz bunu otomatik olarak yapsak aynı şey değil mi? Son olarak çalışmayı baskıya göndermeden ön ve arka yüzeyini hazırlarken neden kartvizitin kendi boyutunda bir sayfa açmak yerine başka bir sayfada çalışıp, aynısından kopya alıp yan yana koydunuz? Kartvizit boyutunda bir sayfa açıp, yanına da arka sayfasını açıp bu şekliyle göndersek olmaz mı? Biraz karışık oldu ama bunlar takıldı kafama. :)
Teşekkürler...
Cevapla

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, bir kartvizit tasarımının nasıl yapılıp, sorunsuz bir şekilde basılması için matbaaya nasıl gönderilmesi gerektiğini öğreneceksiniz. Kartvizit tasarımında nelere dikkat edilmeli, kartvizit tasarımında renk kullanımı, özel kesim bıçaklar ve baskı öncesi ayarlamalar ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Eğitim İçeriği

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.