PHP Artisan'a Windows ortamında nasıl erişim sağlayabiliriz?

Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak

PHP Artisan'a Windows ortamında nasıl erişim sağlayabiliriz? Netbeans IDE kullanıyorum windows 10 sistemim ama bir türlü beceremedim.
Emre baki

Merhaba, yaşadığınız sorunu daha detaylı açıklarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Windows cihazlarda Komut satırını açarak proje dosyanızın olduğu klasöre gidin ve orada Artisan kullanabilirsiniz.

Saim emre

Puanla:

Cevapla

00:43:24
Mehmet Canker
Mehmet Canker
Yazılım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde en popüler PHP frameworkü olan Laravel 5 ile veritabanı işlemleri nasıl yapıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Query builder, Seeder, Migration nedir? Eloquent ORM ile çalışma gibi pek çok konu hakkında örnekler yaparak bir web uygulamasının en önemli gereksinimlerinden olan veritabanı işlemlerine bu eğitim ile hakim olacaksınız. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde veritabanları kullanarak performanslı uygulamalar geliştirecek, Laravel tarafından bize sunulan pek çok kolaylık hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Programlama PHP Mehmet Canker

Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak Eğitim İçeriği

Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Laravel 5 ile Verilerle Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.