Premiere Pro CC'de video boyutunu nasıl değiştirebilirim?

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi

İyi günler farklı iki videoyu çağırdığımda biri normal gösteriyor diğerini ya küçük ya büyük bunu nasıl
normale çeviririz tabiki video çözünürlük farkı vardır.
iyi çalılmalar
Yahya
Merhaba Yahya Bey,

Bu işlemi yapmak için önce timeline panelinde boyutunu değiştirmek istediğiniz videoyu seçip daha sonra sol üst tarafta "effect controls" içerisinde yer alan scale'li kullanarak yapabilirsiniz.

Teşekkürler.
Mehmet

Puanla:

Cevapla

02:50:04
Erhan Meydan
Erhan Meydan
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Adobe Premier Pro eğitim seti sadece program kullanımının yanı sıra nasıl video kurgu yapabileceğiniz bir eğitim seti oldu. Adobe Premiere Pro ile birlikte video parçaları arasında nasıl geçiş yapacağınızı, daha etkileyici sahneler hazırlamak için renk düzenlemeleri, videoları hızlandırma ve yavaşlatma işlemlerinin yanı sıra daha birçok özelliği bu eğitim seti ile birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Video Montaj ve Düzenleme Premiere Pro Erhan Meydan

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.