Public html klasörü nerede?

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi

Filezilla'nın son sürümünü kullanıyorum ancak boyle bir klasör gösterilen yerde çıkmıyor. Arama yaptığımda da bulamadım kendim mi oluşturmalıyım?
Aylin
Merhaba Aylin Hanım,
public_html klasörü her hosting firmasında bulunmayabilir. Kullandığınız hosting firmasında root klasör hangisiyse onu kullanmanız gerekiyor. Bu genellikle public_html veya httpdocs olmaktadır. Eğer bunlar yoksa direkt giriş yaptığınızda root klasöre bağlanıyor da olabilirsiniz.
Hakan

Puanla:

Cevapla

00:44:37
Ali Arslan
Ali Arslan
WordPress Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Eğitim Detayı

Detaylı WordPress Kurulum Rehberine hoş geldiniz. Bu eğitim setinde WordPress’e yeni başlayan kullanıcılar için WordPress kurulumu, kurulum öncesinde ve kurulum sonrasında yapılması gereken işlemleri anlatılmaktadır. Veritabanı oluşturmak, güvenlik önlemleri ve ilk ayarlamalar gibi konuların yer aldığı bu eğitim seti sayesinde güvenli ve başarılı bloglar oluşturmak artık çok kolay.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Detaylı WordPress Kurulum Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım WordPress Ali Arslan

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Eğitim İçeriği

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.