Seçim İşlemi ve Sonrası

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri

Hocam bu videoya geçmeden seçim işlemi sonucunda ne yaptıkta resmi tekrar açtığınızda siyah oku alıp tıkladığınızda geçen dersteki noktalarımızı gördük,lütfen onu açıklayın.Teşekkürler.
Nurullah
Cevapla

01:36:37
Halid Özgür
Halid Özgür
Adobe Certified Instructor
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim Detayı

Photoshop'ta tasarım yaparken çok sık ihtiyaç duyulan dekupe tekniklerinin en yaygın ve popülerlerini birarada bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu eğitim setinde Photoshop CS5.5'in dekupeyi kolaylaştıran yeni özellikleri de anlatılıyor.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fotoğrafçılık Photoshop Halid Özgür

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.