Videoda sansür nasıl yapılır?

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012

İyi Çalışmalar Mustafa Bey.

Video çekiminde görülmesini istemediğiniz yerlere gölgeleme yaptığınızı fark ettim. Bunu Nasıl yapıyorsunuz?
Videoyu kayıt ederken mi yapıyorsunuz yoksa kayıt sonrası düzenleme esnasında mı yapıyorsunuz?
Bu işlemi nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
Mehmet
Merhaba Mehmet Bey,

Bu işlem montaj sırasında yapılmaktadır ve hemen hemen her video montaj programında farklı yöntemler ile görünmesini istemediğiniz yerleri sansürleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte Premiere Pro ile bu işlemin hareketli bir nesneye nasıl uygulandığı anlatılmaktadır. Sabit bir görüntüde bu işlemi yapmak istiyorsanız tarama işlemi yapmadan sansürleyebilirsiniz.

http://www.vidobu.com/egitim/premiere-pro-ile-effects-ve-preset-kullanimi/6815/efekt-tarama-effect-traking-islemi

Teşekkürler.
Mehmet

Puanla:

Cevapla

01:53:25
Mustafa Can
Mustafa Can
Akademisyen
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Eğitim Detayı

İnternette tamamen yeni olsanız bile Facebook’u duymuşsunuzdur. Hayatınıza ne gibi katkısı olacağını, ne amaçla kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Facebook’a üye olduktan sonra neler yapacağınızı veya yapmanız gerektiğini, yaptıklarınızın görmesini istediğiniz kişileri nasıl belirleyeceğinizi bilmiyor musunuz? İyi bir profil oluşturarak başladığınız sosyal ağ maceranızda fiziksel mesafeden dolayı iletişim kurmanızın zor olduğu sevdiklerinizle ya da sanal olarak tanıdığınız kişiler, ve tüzel kişilerle etkileşime geçmenin bin bir çeşidini Facebook’un üzerinde nasıl gerçekleştireceğinizi göreceksiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bilişim Teknolojileri Facebook Mustafa Can

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Eğitim İçeriği

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Hakkında Sorulan Sorular

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.