Yoast SEO eklentisinde 301 yönlendirme hatası nedir?

WordPress için SEO

Anahtar kelime / cümle bu sayfanın adresinde görünmüyor. Adresi yeniden oluşturmaya karar verirseniz eski adresin 301 yönlendirmesi ile yeni adrese yönlendiğini kontrol edin!

Bu kelimenin anlamını sormak istiyorum size
Emre
Emre Bey, kullandığınız anahtar kelimenin yazının adresinde de olması daha iyi bir performans sağlayacaktır. Ancak eski adres arama motorları tarafından indekslendiği için onu da artık yeni adrese yönlendirmeniz gerekir. Bu yönlendirme için WordPress eklentilerinden 301 yönlendirmesi yapan bir eklenti kullanabilirsiniz.
Hakan

Puanla:

Cevapla

00:52:14
Sinan İşler
Sinan İşler
Web Tasarım Uzmanı
Uzmanın Tüm Eğitimleri
Soruyu Paylaş:

WordPress için SEO Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, WordPress için SEO konusundan bahsedilmiştir. WordPress’te nasıl seo yapılır ve WordPress’te SEO işlemi yaparken hangi eklentilere ihtiyacımız olacak bunları öğreneceksiniz. All in One SEO eklentisi ve Yoast WordPress SEO eklentilerini kullanacağız. Site ayarları ve yazı ayarları, SEO genel ayarlarınının nasıl yapıldığını bu eğitim setiyle öğrenebilirsiniz.

Eğitimin ilgili olduğu etiketler:

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 170

bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress için SEO eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Tasarım SEO Sinan İşler

WordPress için SEO Eğitim İçeriği

WordPress için SEO Hakkında Sorulan Sorular

WordPress için SEO eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.