1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

CoffeeScript ile Çalışmak Eğitim Detayı

CoffeeScript, Front-end developer’ların daha güzel ve etkili JavaScript yazmasına izin veren küçük bir programlama dilidir. Bu eğitim setinde, Task nedir, neden Task yazılır, CoffeeScript dilini kullanmak için task nasıl yazılır gibi soruları cevaplandırdıktan sonra; CoffeeScript nedir, nasıl kullanılır, yazım kuralları, döngüler, koşullu ifadeler, değişkenler ve jquery ile nasıl kullanılır gibi tüm detayları anlattım. Son olarak CoffeeScript gulp.js ile nasıl çalışır ve nasıl entegre edilir gibi soruların cevabını da bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim izledikten sonra CoffeeScript ile etkin web uygulamaları geliştirebilir ve daha az kod yazarak uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, CoffeeScript, ile, Çalışmak, CoffeeScript, için, online, toolları, kullanmak, bu eğitimde yer alan konulardır. CoffeeScript ile Çalışmak eğitim setinde yer alan CoffeeScript için online toolları kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

CoffeeScript ile Çalışmak Eğitim İçeriği

CoffeeScript ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

CoffeeScript ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.