Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

DPS (Digital Publishing Suite) ile Dijital Yayın Tasarımları Eğitim Detayı

Adobe Digital Publising Suite (DPS) eğitim setinde tasarımcılar için Adobe InDesign ve Adobe Digital Publising Suite kullanarak nasıl tablet cihazlar için interaktif tasarımlar oluşturulabileceği incelenmiştir. DPS iş akışları, link özellikleri, slayt gösterileri, panoramalar, ses, video, pan ve zum yetenekleri detaylıca açıklanmıştır. Apple IOS, Anroid ve Blackberry sistemleri için Viewer Builder ile aplikasyon oluşturma üzerinde durulmuştur.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, DPS, (Digital, Publishing, Suite), ile, Dijital, Yayın, Tasarımları, Push, Notification, Notify, özelliği bu eğitimde yer alan konulardır. DPS (Digital Publishing Suite) ile Dijital Yayın Tasarımları eğitim setinde yer alan Push Notification, Notify özelliği video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

DPS (Digital Publishing Suite) ile Dijital Yayın Tasarımları Eğitim İçeriği

DPS (Digital Publishing Suite) ile Dijital Yayın Tasarımları Hakkında Sorulan Sorular

DPS (Digital Publishing Suite) ile Dijital Yayın Tasarımları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.