Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Drupal, içerik yönetim sistemleri (CMS) arasında en yaygın ve en gelişmiş özelliklere sahip olanlardan birisidir. Bu eğitim seti, Drupal’a yeni başlayan veya Drupal’ın detaylarını öğrenmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Bu eğitim setini tamamlayarak, Drupal’ın anahtar terimlerini ve yapısını kavrayacak, genel yapılandırma ayarları, içerik yönetimi, menü, blok ve sınıflandırma yapıları, kullanıcı yönetimi gibi özelliklerini tüm detayları ile öğreneceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Drupal, 7, Başlangıç, Rehberi, İçerik, türü, alanlarını, yönetmek bu eğitimde yer alan konulardır. Drupal 7 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan İçerik türü alanlarını yönetmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Drupal 7 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Drupal 7 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.