Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Drupal web sitenizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz eklentilerden ve temalardan bahsedilmektedir. Web sitenizin görünümünü nasıl değiştirebileceğinizin ve Drupal’da sık kullanılan eklentilerin kurulumlarının, güncellemelerinin ve yapılandırmalarının anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde, Drupal sitelerinizi daha fazla özelleştirebilecek ve daha işlevsel hale getirebileceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Drupal, 7'yi, Tema, ve, Eklentilerle, Güçlendirmek, Temaları, düzenlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek eğitim setinde yer alan Temaları düzenlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim İçeriği

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek Hakkında Sorulan Sorular

Drupal 7'yi Tema ve Eklentilerle Güçlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.