Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop ile düğün fotoğraflarında kusurları gidermek ve renk düzenlemeleri ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.Çektiğiniz fotoğraflarda kusurları giderme işlemleri, göz içindeki damarları yok etmek, gözlere kirpik eklemek, göz altı morluklarını yok etmek, göz beyazında ve irisinde parlaklık sağlamak, kaşlarda düzenleme işlemleri yapmak, burun büyüklüğünü ve yamukluğunu düzenlemek, cildi pürüzsüzleştirmek ve lekelerden kurtulmak, dudaktaki çatlakları yok etmek, dağılmış saçları toparlamak, çevre düzenlemesi yapmak, ışık ve renk düzenleme işlemleri yapmak, dişleri beyazlatmak, fotoğrafta patlayan bölgeleri ve gölgeleri düzenlemek ve fotoğraflarda renk tonlaması yapmak ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra çektiğiniz düğün fotoğraflarında tüm kusurları giderebilir ve düzenlemeler ile harikalar yaratabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.