Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop ile düğün fotoğraflarında kusurları gidermek ve renk düzenlemeleri ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.Çektiğiniz fotoğraflarda kusurları giderme işlemleri, göz içindeki damarları yok etmek, gözlere kirpik eklemek, göz altı morluklarını yok etmek, göz beyazında ve irisinde parlaklık sağlamak, kaşlarda düzenleme işlemleri yapmak, burun büyüklüğünü ve yamukluğunu düzenlemek, cildi pürüzsüzleştirmek ve lekelerden kurtulmak, dudaktaki çatlakları yok etmek, dağılmış saçları toparlamak, çevre düzenlemesi yapmak, ışık ve renk düzenleme işlemleri yapmak, dişleri beyazlatmak, fotoğrafta patlayan bölgeleri ve gölgeleri düzenlemek ve fotoğraflarda renk tonlaması yapmak ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra çektiğiniz düğün fotoğraflarında tüm kusurları giderebilir ve düzenlemeler ile harikalar yaratabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Düğün, Fotoğrafçılığında, Photoshop, Teknikleri, Takıları, parlatmak bu eğitimde yer alan konulardır. Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri eğitim setinde yer alan Takıları parlatmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri Eğitim İçeriği

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Düğün Fotoğrafçılığında Photoshop Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.