Arkadaşlarınızı, Akrabalarınızı ve İş Arkadaşlarınızı Bulmak

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL
Toplam Süre 1s 53dk

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Eğitim Seti

Arkadaşlarınızı, Akrabalarınızı ve İş Arkadaşlarınızı Bulmak video eğitimini izleyerek, Arkadaşlarınızı, Akrabalarınızı ve İş Arkadaşlarınızı Bulmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

İnternette tamamen yeni olsanız bile Facebook’u duymuşsunuzdur. Hayatınıza ne gibi katkısı olacağını, ne amaçla kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Facebook’a üye olduktan sonra neler yapacağınızı veya yapmanız gerektiğini, yaptıklarınızın görmesini istediğiniz kişileri nasıl belirleyeceğinizi bilmiyor musunuz? İyi bir profil oluşturarak başladığınız sosyal ağ maceranızda fiziksel mesafeden dolayı iletişim kurmanızın zor olduğu sevdiklerinizle ya da sanal olarak tanıdığınız kişiler, ve tüzel kişilerle etkileşime geçmenin bin bir çeşidini Facebook’un üzerinde nasıl gerçekleştireceğinizi göreceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.973+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.