Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Eğitim Detayı

İnternette tamamen yeni olsanız bile Facebook’u duymuşsunuzdur. Hayatınıza ne gibi katkısı olacağını, ne amaçla kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Facebook’a üye olduktan sonra neler yapacağınızı veya yapmanız gerektiğini, yaptıklarınızın görmesini istediğiniz kişileri nasıl belirleyeceğinizi bilmiyor musunuz? İyi bir profil oluşturarak başladığınız sosyal ağ maceranızda fiziksel mesafeden dolayı iletişim kurmanızın zor olduğu sevdiklerinizle ya da sanal olarak tanıdığınız kişiler, ve tüzel kişilerle etkileşime geçmenin bin bir çeşidini Facebook’un üzerinde nasıl gerçekleştireceğinizi göreceksiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Facebook, Başlangıç, Rehberi, -, 2012, Fotograf, ve, Video, Albümü, Oluşturmak, 2 bu eğitimde yer alan konulardır. Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 eğitim setinde yer alan Fotograf ve Video Albümü Oluşturmak 2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Eğitim İçeriği

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 Hakkında Sorulan Sorular

Facebook Başlangıç Rehberi - 2012 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.