Fiziksel Oyun Prototipleme Atölyesi

Fiziksel Oyun Prototipleme Video Eğitim Seti

1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Fiziksel Oyun Prototipleme Eğitim Seti

Fiziksel Oyun Prototipleme Atölyesi video eğitimini izleyerek, Fiziksel Oyun Prototipleme Atölyesi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiziksel Oyun Prototipleme konusunda daha fazla bilgi sahibi olma< için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

GameX 2014 fuarında Oyunder tarafından düzenlenen etkinlikte fiziksel oyun prototipleme ile ilgili detaylar paylaşılmıştır. Toplamda 5 saat süren eğitimi sizlerde bu eğitim seti ile izleyebilirsiniz. Oyun programlamaya giriş yapmadan önce yapılması gereken prototipleme aşaması hakkında bilinmesi gereken detaylar bu eğitimde anlatılmıştır.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Fiziksel Oyun Prototipleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.312+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.