1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Fiziksel Oyun Prototipleme Eğitim Detayı

GameX 2014 fuarında Oyunder tarafından düzenlenen etkinlikte fiziksel oyun prototipleme ile ilgili detaylar paylaşılmıştır. Toplamda 5 saat süren eğitimi sizlerde bu eğitim seti ile izleyebilirsiniz. Oyun programlamaya giriş yapmadan önce yapılması gereken prototipleme aşaması hakkında bilinmesi gereken detaylar bu eğitimde anlatılmıştır.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Fiziksel, Oyun, Prototipleme, Oyun, Proje, Sunumu, #3 bu eğitimde yer alan konulardır. Fiziksel Oyun Prototipleme eğitim setinde yer alan Oyun Proje Sunumu #3 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fiziksel Oyun Prototipleme Eğitim İçeriği

Fiziksel Oyun Prototipleme Hakkında Sorulan Sorular

Fiziksel Oyun Prototipleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.