Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim Detayı

Adobe’nin Flash ailesine getirdiği yepyeni bir program olan Catalyst ile Illustrator, Photoshop veya Fireworks ortamında yapılan tasarımları interaktif hale getirmek son derece kolay. Bu eğitim seti sayesinde Flash Catalyst ile projeler geliştirmek sizin için çok kolay olacak.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Flash, Catalyst, CS5, İnteraktif, Tasarımlar, Nesneleri, tüm, sayfalarda, göstermek bu eğitimde yer alan konulardır. Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitim setinde yer alan Nesneleri tüm sayfalarda göstermek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim İçeriği

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Hakkında Sorulan Sorular

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.