Vektör tabanlı grafikleri Illustrator ile düzenlemek

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim Seti

Vektör tabanlı grafikleri Illustrator ile düzenlemek video eğitimini izleyerek, Vektör tabanlı grafikleri Illustrator ile düzenlemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Adobe’nin Flash ailesine getirdiği yepyeni bir program olan Catalyst ile Illustrator, Photoshop veya Fireworks ortamında yapılan tasarımları interaktif hale getirmek son derece kolay. Bu eğitim seti sayesinde Flash Catalyst ile projeler geliştirmek sizin için çok kolay olacak.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.429+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.