Bitmap tabanlı grafikleri Photoshop ile düzenlemek

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Video Eğitim Seti

Abant İzzet Baysal Üniversitesi ağı üzerinden tüm eğitimleri ücretsiz izleyebilirsin! Detaylı kullanım için üyelik oluştur.
ÜYELİK OLUŞTUR
1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar Eğitim Seti

Bitmap tabanlı grafikleri Photoshop ile düzenlemek video eğitimini izleyerek, Bitmap tabanlı grafikleri Photoshop ile düzenlemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Adobe’nin Flash ailesine getirdiği yepyeni bir program olan Catalyst ile Illustrator, Photoshop veya Fireworks ortamında yapılan tasarımları interaktif hale getirmek son derece kolay. Bu eğitim seti sayesinde Flash Catalyst ile projeler geliştirmek sizin için çok kolay olacak.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Flash Catalyst CS5 İnteraktif Tasarımlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.671+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.