Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Git ve Github ile Proje Yönetimi Eğitim Detayı

Günümüzün en popüler sürüm kontrol sistemi olan Git ve Github ile proje yönetimi artık çok kolay. Git ve Github kullanarak geliştirdiğiniz bir projeye farklı konumlardan farklı kişiler ekleyebilir, onlara görevler atayabilir ve yaptıkları işleri kontrol edebilirisiniz. Bu eğitim setinde takım çalışması ve bireysel çalışmalarda etkin bir şekilde kullanılan Git mimarisi arkasındaki temel kavramlar detaylı olarak anlatılmıştır. Yeni proje oluşturmak, Projeye kişiler eklemek, kişilere görevler atamak, kişilerin analizlerini tutmak, ana projeyi değiştirmeden yeni kodları test etmek için dallar (Branch) oluşturmak, Dallar üzerinde çalışırken projeyle bu değişiklikleri birleştirmek (merge), yapılan işlerle ilgili yorum düzenlemeleri gibi tüm detayları bu eğitim setiyle beraber öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde ekip çalışmlarınızda veya tek kişilik projelerinizde Git ve Github kullanabilir, projelerinizi geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Git, ve, Github, ile, Proje, Yönetimi, , Windows, için, Git, kurulumu bu eğitimde yer alan konulardır. Git ve Github ile Proje Yönetimi eğitim setinde yer alan Windows için Git kurulumu video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Git ve Github ile Proje Yönetimi Eğitim İçeriği

Git ve Github ile Proje Yönetimi Hakkında Sorulan Sorular

Git ve Github ile Proje Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.