Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator CC 2017 ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator CC 2017’nin yeni özellikleri neler olduğu ve örnek uygulamalar ile detayları anlatılmıştır.. Eğitim seti içeriğinde; yeni doküman paneli kullanımı ve özellikleri, nesnelerin içine word yazıları eklemek, join tool kullanımı ve neler yapıldığı, pikseller ile çalışmak gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Illustrator CC 2017 programına hakim olabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, CC, 2017, ile, Çalışmak, Nesneler, ile, çalışmak bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator CC 2017 ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Nesneler ile çalışmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator CC 2017 ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Illustrator CC 2017 ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator CC 2017 ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.