Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS5 Tipografik Tasarımda Stilleri Etkili Kullanma Yöntemleri Eğitim Detayı

InDesign'da tasarım yaparken yoğun metin içeren tasarımların tipografik düzenini tutarlı yapmak ve kolayca düzenlemek için paragraf ve karakter stilleri kullanmak zorunludur. InDesign paragraf ve karakter stillerinin tipik kullanımlarının yanında bir çok ek özelliğe sahiptir. Paragraf ve karakter stilleri Next Style, Nested Style, GREP style vb. gibi özelliklerin birarada kullanılması sayesinde etkili tipografik tasarım yapmanızı sağlar. Bu eğitim seti sayesinde InDesign'da tipografiyi etkili kullanmayı öğreneceksiniz. Daha hızlı, daha tutarlı iş üretebilecek ve sonrasında çok kısa sürede kolayca düzenleyebileceksiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS5, Tipografik, Tasarımda, Stilleri, Etkili, Kullanma, Yöntemleri, Metin, Özellikleri, ile, Çerçeve, Özelliklerini, Birleştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS5 Tipografik Tasarımda Stilleri Etkili Kullanma Yöntemleri eğitim setinde yer alan Metin Özellikleri ile Çerçeve Özelliklerini Birleştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CS5 Tipografik Tasarımda Stilleri Etkili Kullanma Yöntemleri Eğitim İçeriği

InDesign CS5 Tipografik Tasarımda Stilleri Etkili Kullanma Yöntemleri Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS5 Tipografik Tasarımda Stilleri Etkili Kullanma Yöntemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.