Nesnelerin sıralanmasında articles paneli kullanımı

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek Eğitim Seti

Nesnelerin sıralanmasında articles paneli kullanımı video eğitimini izleyerek, Nesnelerin sıralanmasında articles paneli kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setimizde digital kitap standartları olan ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 formatlarında InDesgin CS6 kullanarak dijital kitap üretimi anlatılmıştır. CSS kullanarak dijital kitapların nasıl düzenleneceği üzerinde durulmuştur. ePUB 3.0 ile gelen video,ses ve animasyon gibi tüm özelliklere değinilmiştir. Bu eğitimler Sürat Teknoloji Elektronik Yayıncılık Platformu için hazırlanmıştır. Kurumsal ve Bireysel Elektronik Yayıncılık Eğitim talepleri için Sürat Teknoloji (ekitap.destek@surat.com.tr) ile irtibata geçiniz. Destekleri için Sürat Teknoloji'ye teşekkür ederiz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.973+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.