Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setimizde digital kitap standartları olan ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 formatlarında InDesgin CS6 kullanarak dijital kitap üretimi anlatılmıştır. CSS kullanarak dijital kitapların nasıl düzenleneceği üzerinde durulmuştur. ePUB 3.0 ile gelen video,ses ve animasyon gibi tüm özelliklere değinilmiştir. Bu eğitimler Sürat Teknoloji Elektronik Yayıncılık Platformu için hazırlanmıştır. Kurumsal ve Bireysel Elektronik Yayıncılık Eğitim talepleri için Sürat Teknoloji (ekitap.destek@surat.com.tr) ile irtibata geçiniz. Destekleri için Sürat Teknoloji'ye teşekkür ederiz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS6, ile, ePUB, 2.0, ve, ePUB, 3.0, e-Kitap, Üretmek, InDesign, üzerinde, Metadata, bilgi, girişleri, bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek eğitim setinde yer alan InDesign üzerinde Metadata bilgi girişleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek Eğitim İçeriği

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS6 ile ePUB 2.0 ve ePUB 3.0 e-Kitap Üretmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.