1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

İş Yaşamında Hitabet ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere hitabet ve iş yaşamına yeni giren hikaye anlatıcılığı ile ilgili detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; iyi bir hitabet için gereken unsurlar, hitabette hikaye kullanımının etkisi, hikaye anlatımında dikkat edilecekler ve hitabetle ilgili kendimizi nasıl geliştirebileceğimize dair önerileri bulabilirsiniz. Bu eğitimi izledikten sonra, sizler de hikaye anlatmak dahil olmak üzere hitabetin her alanının geliştirilebileceğini ve topluluk önünde konuşurken kullanabileceğiniz bilgileri öğrenmiş olacaksınız.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, İş, Yaşamında, Hitabet, ve, Hikaye, Anlatıcılığı, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. İş Yaşamında Hitabet ve Hikaye Anlatıcılığı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

İş Yaşamında Hitabet ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitim İçeriği

İş Yaşamında Hitabet ve Hikaye Anlatıcılığı Hakkında Sorulan Sorular

İş Yaşamında Hitabet ve Hikaye Anlatıcılığı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.