Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Joomla Kurulum ve Genel Yapılandırma Rehberi Eğitim Detayı

Detaylı Joomla 3 kurulum ve genel yapılandırma rehberi eğitim setine hoş geldiniz. Bu eğitim setinde; dünyanın en gelişmiş ve hali hazırda geliştirilmeye devam edilen, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi olan Joomlanın, local bilgisayarda ve web host üzerinde kurulum aşamaları detaylı olarak anlatılacaktır. Ayrıca Joomla 3 ‘ün genel yapılandırma ayarları ile kullanıcı ve yönetim ekranları açıklanacaktır. Eğitim setini tamamladığınızda, hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan bir web sitesi oluşturabilmek için kullanabileceğiniz Joomla’nın; kurulum işlemlerini gerçekleştirebilecek ve siteniz için gerekli temel ayarlamaları yapabileceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Joomla, Kurulum, ve, Genel, Yapılandırma, Rehberi, , Joomlanın, local, bilgisayarda, kurulumu bu eğitimde yer alan konulardır. Joomla Kurulum ve Genel Yapılandırma Rehberi eğitim setinde yer alan Joomlanın local bilgisayarda kurulumu video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Joomla Kurulum ve Genel Yapılandırma Rehberi Eğitim İçeriği

Joomla Kurulum ve Genel Yapılandırma Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Joomla Kurulum ve Genel Yapılandırma Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.