1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, kurumlar için özel Facebook sayfaları oluşturmak ve marka/ürün tanıtırken sayfa yönetmenin temelleri gösterilmektedir. Facebook durum güncellemeleri oluşturmak ve sayfayı beğenen üyeler ile neler yapılabileceği hakkında bilgileri bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca, hayran kitlenizi genişletmek, reklamlar oluşturmak, özel mesajlar oluşturmak, mobil cihazlar için Facebook analizlerini kullanmak gibi tüm detaylar bu eğitim setinde anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra firmanızın facebook sayfasını oluşturup, hayran kitlenizi genişletebilir ve reklamınızı yapabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Kurumlar, için, Facebook, Kullanımı, -, 2013, Facebook, sayfaları, ve, profilleri bu eğitimde yer alan konulardır. Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 eğitim setinde yer alan Facebook sayfaları ve profilleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Eğitim İçeriği

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Hakkında Sorulan Sorular

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.